Jarní výprodej na Steamu 2023 končí už zítra 23.3. – ušetřete za nákup populárních her

  • 22.03.2023 17:07

Steam je digitální distribuční platforma, která nabízí širokou škálu her, softwarových aplikací a doplňků. Vytvořila ji společnost Valve a stala se jednou z nejpopulárnějších platforem pro nákup a správu her na počítači.

Jarní výprodej 2023

Jarní výprodej na Steamu 2023 je tu a nabízí skvělé příležitosti k úsporám na tisíce her a dalšího obsahu. Výprodej začal 16. března a končí už 23. března, takže je poslední šance, jak využít těchto slev.

Nejlepší nabídky jarního výprodeje

Populární AAA hry s největší slevou

Během jarního výprodeje si můžete pořídit ty nejlepší AAA hry za zlomek původní ceny. Připravili jsme pro vás seznam her s největšími slevami:

  • Red Dead Redemption 2 – 67% sleva
  • Assassin’s Creed Valhalla – 67% sleva
  • Cyberpunk 2077 – 50% sleva
  • Resident Evil Village – 50% sleva
  • Death Stranding – 40% sleva

Indie hry

Nejlepší nabídky indie her

Nejen populární AAA hry mají během výprodeje skvělé slevy. Mnoho zajímavých indie her je nyní dostupných za výhodné ceny. Zde jsou některé z nejlepších nabídek:

  • Disco Elysium – 75% sleva
  • Slay the Spire – 66% sleva
  • Hades – 50% sleva
  • Hollow Knight – 50% sleva

Aplikace a doplňky ve výprodeji

Softwarové aplikace

Steam nabízí také širokou škálu softwarových aplikací, které mohou zlepšit váš zážitek z hraní her nebo vám pomoci s tvorbou vlastního obsahu. Během jarního výprodeje můžete najít i tyto aplikace za zvýhodněné ceny, náš tip je například DisplayFusion s 69% slevou.

Jak ušetřit ještě více

Steam Points

Steam Points je systém odměn, který vám umožňuje získávat body za nákupy na platformě. Tyto body můžete následně vyměnit za různé odměny, jako jsou pozadí profilu, emotikony nebo dokonce slevové kupóny. Pokud máte dostatek Steam Points, můžete je použít k úsporám během jarního výprodeje.

Sdílení účtu

Dalším způsobem, jak ušetřit peníze při nákupu her na Steamu, je sdílení účtu s rodinou nebo přáteli. Funkce Steam Family Sharing vám umožňuje sdílet knihovnu her s až pěti osobami, které mají přístup ke stejnému počítači. Tímto způsobem můžete rozdělit náklady na hry a všichni tak mohou ušetřit.

Nezapomeňte na konec výprodeje

Jarní výprodej na Steamu 2023 končí už 23. března, takže neváhejte a využijte těchto skvělých nabídek, než bude příliš pozdě. Ať už hledáte populární AAA hry, zajímavé indie tituly nebo softwarové aplikace a herní doplňky, výprodej nabízí něco pro každého. Nezapomeňte také využít možností úspor, jako jsou Steam Points nebo sdílení účtu, abyste ušetřili ještě více.