Světový den ústního zdraví na Philips.cz – produkty se slevou až 42%

  • 05.03.2023 17:43

Ústní zdraví je pro celkové zdraví velmi důležité a každoročně 20. března se na celém světě slaví Světový den ústního zdraví. Tento den nás připomíná, jak je důležité pečovat o naše zuby a dásně. Společnost Philips chce oslavu tohoto dne umocnit a proto nabízí produkty pro ústní hygienu se slevou až 42% na svém e-shopu Philips.cz. Nabídka platí až do 21.3.2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkty pro ústní hygienu od Philips

Společnost Philips nabízí širokou škálu produktů pro ústní hygienu, které vám pomohou udržovat vaše zuby a dásně v perfektním stavu. Mezi nejpopulárnější produkty patří elektrické kartáčky na zuby, zubní nitě, ústní sprchy nebo interdentální kartáčky.

Tip na nejlepší produkt pro ústní hygienu od Philips

Mezi nejlepší produkty pro ústní hygienu od Philips patří elektrický kartáček Sonicare. Tento kartáček má několik úrovní vibrací, které dokážou důkladně a šetrně vyčistit vaše zuby a zlepšit vaši ústní hygienu. Navíc má tento kartáček funkci Smartimer, která vás upozorní, když jste si zuby nečistili dostatečně dlouho. Díky tomu se vám podaří udržovat vaše zuby v perfektním stavu.