Ušetřete nákupem v Outlet obchodech – navštivte největší centra v Česku

  • 03.03.2023 12:21

Když se jedná o nakupování, každý z nás chce získat maximum za své peníze. A co kdybychom Vám řekli, že můžete ušetřit až 70 % na nákupu značkového zboží? Ano, je to možné. Outlet centra jsou způsob, jak ušetřit při nákupu kvalitního zboží. V tomto článku si prohlédneme největší outlet centra v Česku a jak můžete ušetřit nákupem v nich.

Ušetřete nákupem v Outlet obchodech – největší centra v Česku

Fashion Arena Prague Outlet

Jako největší outlet centrum v Česku nabízí Fashion Arena Prague Outlet více než 200 značkových obchodů. Zde najdete značky jako je Tommy Hilfiger, Lacoste, Calvin Klein, Adidas, Nike a mnoho dalších. Slevy jsou obvykle až 70 % z původní ceny, což z tohoto outletu činí ideální místo pro nakupování.

Freeport Fashion Outlet

Freeport Fashion Outlet se nachází v blízkosti německých hranic, poblíž města Hatě. Toto outletové centrum nabízí více než 70 značek jako je Hugo Boss, Guess, Gant, Desigual a další. Díky vynikajícímu umístění, lze jednoduše kombinovat návštěvu s výlety do nedalekého Německa.

Prague The Style Outlets

Prague The Style Outlets se nachází v blízkosti letiště Václava Havla a nabízí širokou škálu značkového zboží s až 70% slevou. Zde najdete značky jako je Armani, Levi’s, Nike, Puma a mnoho dalších. Toto outlet centrum se nachází v moderním areálu a nabízí také řadu restaurací a kaváren pro vaši pohodlnou návštěvu.

Outlet Arena Moravia

Outlet Arena Moravia se nachází v Ostravě. Toto outletové centrum nabízí více než 100 značkových obchodů se slevami až do výše 70%. Zákazníci zde najdou oblíbené značky jako Adidas, Nike, Tommy Hilfiger, Gant, Converse a mnoho dalších. Jedná se o největší outletové centrum v České republice, s celkovou plochou více než 50 000 m². Kromě nákupů zde návštěvníci najdou také řadu restaurací, kaváren a možností pro volný čas.

Fashion House Outlet Centre Prague

Fashion House Outlet Centre Prague nabízí více než 100 značkových obchodů, kde můžete nakoupit oblečení, obuv, doplňky a kosmetiku. Mezi značky, které zde najdete, patří například Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess, Nike a mnoho dalších. Díky své blízkosti k centru Prahy je Fashion House Outlet Centre Prague oblíbeným místem pro nakupování turisty i místními.

Olympia Brno Outlet Arena

Olympia Brno Outlet Arena se nachází v největším nákupním centru na jihu Moravy. Zde najdete přes 30 značek jako je Tommy Hilfiger, Adidas, Puma, Levi’s a další. Díky svému umístění v blízkosti města Brna je toto outlet centrum snadno dostupné a ideální pro nákupní výlety s rodinou či přáteli.

Jak ušetřit nákupem v outlet obchodech?

  • Sledujte slevy: V outlet centrech jsou slevy na zboží běžné, ale mohou se měnit z dne na den. Sledujte proto webové stránky nebo sociální sítě jednotlivých obchodů, abyste nezmeškali žádnou slevu.
  • Plánujte návštěvu: Při návštěvě outlet centra se plánujte dopředu a zvažte, co potřebujete. Vyberte si značky, které vás zajímají a hledejte slevy na přesně tyto kousky. Tím ušetříte čas i peníze.
  • Využijte sezónní slevy: Outlet centra často nabízí sezónní slevy. Pokud se tedy chystáte nakoupit zimní oblečení v létě, můžete ušetřit až 70 % na původní ceně.
  • Buďte trpěliví: Pokud máte konkrétní zboží na seznamu, které nebylo v outlet centru dostupné v první návštěvě, nezoufejte. Outlet centra se pravidelně doplňují a mohou být nové slevy, které mohou být pro vás ještě výhodnější.

Mohlo by vás zajímat…

Jaký druh zboží lze v outlet centrech najít?

V outlet centrech můžete najít různé druhy zboží, od oblečení, obuvi, doplňků až po kosmetiku. Většina zboží pochází z minulých sezón, ale můžete najít i aktuální kolekce za snížené ceny.

Jsou v outlet centrech vždycky slevy?

Ano, slevy jsou běžné v outlet centrech. Nicméně, ne všechny obchody nabízejí slevy na stejné produkty a mohou se měnit z dne na den. Proto je dobré sledovat webové stránky a sociální sítě jednotlivých obchodů.

Jsou v outlet centrech k dispozici velikosti pro všechny zákazníky?

Velikosti jsou v outlet centrech k dispozici pro všechny zákazníky, ale mohou být omezené v některých obchodech. Doporučujeme proto, aby se zákazníci snažili nakupovat co nejdříve, aby měli větší výběr velikostí.

Je v outlet centrech možné vrátit zboží?

Vrácení zboží se může lišit v závislosti na politice každého obchodu. Nicméně, většina obchodů nabízí vrácení zboží v určitém časovém limitu a za určitých podmínek. Je tedy důležité zkontrolovat politiku vrácení zboží u každého obchodu před nákupem.

Závěr

Outlet centra jsou ideálním místem pro nákup značkového zboží za snížené ceny. V České republice najdete několik největších outlet center, jako jsou Freeport Fashion Outlet, Fashion Arena Prague Outlet nebo Olympia Brno Outlet Arena. Při návštěvě outlet centra se plánujte dopředu, sledujte slevy a využijte sezónní slevy. Buďte trpěliví a hledejte slevy na konkrétní produkty, které vás zajímají. Přejeme vám příjemný nákup v outlet centrech v České republice a mnoho úspěchů při hledání nejlepších nabídek!